k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Nepřizpůsobiví

— k47

Mám pro vás šokující pravdu, kterou se politicky korektní sluníčkáři snaží zatajit: Máme u nás celé miliony nepřizpůsobivých. Ti nejen, že se vyhýbají práci a tedy nepřispívají nic do ekonomiky a jsou jen přítěží pro naše zdroje, ale navíc si užívají celou řadu výhod. Mají vzdělání zdarma a vztahují se na ně všemožné příspěvky a úlevy. A to všechno jde z našich kapes, za všechno tohle platí slušní občané. Je to hnus!

Mluvím samozřejmě o dětech.

#černobílá

Nepracují, jsou líní, odmlouvají, mluví podivnou řečí, které žádný slušný občan nerozumí, nestále se naklánějí nad mobily, s pomocí kterých zcela jistě plánují státní převrat a chtějí změnit naší společnost podle jejich šílených představ. Prý jsou naší budoucností. Tomu musíme udělat přítrž.

Řešení tohoto problému je jasné: Musí se okamžitě naučit zodpovědnosti a přijmout naše hodnoty. Všichni musí okamžitě začít pracovat a přijmout každou nabízenou práci, jinak budou vyhoštěni odkud přišli, tedy do děloh jejich matek.

Osobně navrhuji prolomit limity těžby uhlí a v dolech zaměstnat jedině tyto nevděčné pijavice. Těžká práce formuje charakter a naučí je všechno, co potřebují, aby se plně začlenili do naší společnosti. Místo hraček dostanou krumpáče. Místo iphonů sbíječky. Místo playstationů bagry.

Největší provinilci jsou nepřizpůsobiví ve věku do tří let. Když před takového rádoby občana položíte fotku proroka Muhamada, nijak nezareagují, neprojeví oprávněné zděšení, nezačnou divoce vykřikovat o zákazech mešit a burek a kebabů, jak by měl každý zodpovědný člověk, kterému záleží na budoucnosti této země. Neznají naše křesťanské morální hodnoty a proto nikdy nemůžeme vyloučit, že potají nevyznávají Islám a připravují neodvratný džihád. Proboha, jsou nevyzpytatelní a nebezpeční, musíme je zastavit za každou cenu!

Důležité je jim dát jasný signál. Zavedení nulové tolerance a trest smrti pro každý zločin spáchaný dítětem, je dobrý první krok, ale sám o sobě nestačí. Musíme se proti nim semknout a za žádných okolností je nepřijmout mezi sebe. Naše společnost musí zůstat jednotná, hegemonní a zcela prostá mladické energie.

Rychle tohle sdílejte, dokud mě to nedonutí smazat!

píše k47, ascii@k47.cz