k47.cz    — každý den dokud se vám to nezačne líbit
foto Praha výběr povídky kultura | twitter FB


««« »»»

#303

1. 9. 2018 — k47

Naprostou většinu dneška jsem prospal. Nevím proč, ale v posledních dnech převládá únava a narkoleptické epizody, nic nepomáhá, žádné kafe, žádná hudba, ani 10+ hodin přerušovaného spánku. Nejspíš nadešel čas na něco silnějšího.

Střídavě jsem se probíral, četl o rozpadu protonů a tepelné smrti vesmíru, ale hned jsem zase usínal, stále jsem v hlavě cítit tu mrtvou frekvenci únavy a otupující tlak na vnitřní stranu lebky. Kolem 17:00 jsem chtěl vyjet na kolo a prohánět se deštěm na probrání, ale spánek si mě záhy přivlastnil. Ke smyslům jsem finálně přišel kolem 19:30 a pak nezbyl čas na nic. Zapsal jsem sny do rostoucího katalogu nevědomých světů. Když teď listuji jeho virtuálními stránkami, napadá mě, že se mi za poslední dny podařilo ovlivnit své sny a to dokonce dvakrát. Před usnutím, v nečinné době před nástupem spánku jsem vizualizoval cíl snů, přemýšlel o něm, přemítal ho v hlavě ze všech úhlů a nakonec se objevil ve světě za oponou spánku.

Za pár hodin se pak vrátilo fyzické i duševní vyčerpání. Potřebuji něco, co by mě probralo z letargie. Připadá mi, že se rozpadám. Potřebuji něco.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz