k47.cz

Uptime 26 dnů 18 hodin a 53 minut

autor: kaja47 - CC by-nc-sa - publikováno: - sekce novinky
předchozí: Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo (29. srpna 2008) - následující: Pár tahů perem tabletu... (2. září 2008)

Přesně tak dlouho už běží bez přestávky můj notebook. Přesně tak dlouho se nic nestalo…

Ale teď k věci. Vrátil jsem se po víkendové akci, která byla zajímavá. Dvě noci jsme spali v bývalé čističce uranu, pod obřím kolem, které jsme okamžitě prohlásili za boha. Pochopitelně tam bylo asi sto sedmdesát lidí, kteří to sebe šili jako blázni střelnými zbraněmi, ale to je v případě takových akcí normální nudná rutina. Zato žít v industriální katedrále, která je jenom minoritně rozřezána autogeny sběračů kovů, kde si člověk vyleze na padesátitunový jeřáb a dívá se na tu reznoucí nádheru, která se už nikdy neuvede do chodu, to je neopakovatelné.

Jo a taky nás jednou na mraky rozstříleli roboti, nebo co to bylo.

Ale teď v věci a teď už jako doopravdy.

Stala se jedna z těch Velkých Věcí ™. Po několika dnech vylamování zubů na nástrahách Nette, troše toho programování, jednom mailu mému hostérovi a kapce vizuálního kouzelnictví v šesti odstínech černohnědých šedí jsem zplodil wyhledawacz. Co to je kurva za khůl leet speak, chlape? můžete se ptát, ale to není leet, ale takový trochu-kompost.
Nicméně wyhledawacz (dostupný také na kratší a ještě o trochu nesmyslnější adrese w.k47.cz) je ve své podstatě jednoduchý meta-vyhledávač, který vykrádá data z specializovaných vyhledávačů uploadovacích služeb a file hostingů jako je třeba veleznámý rapidshare nebo o něco obsáhlejší megaupload a mnoho dalších.
Tak to vidíte, na stará kolena jsem se dal na warez, protože toho na jmenovaných službách najdete opravdu mraky a tím pádem toho vylezou mraky i z wyhledawacze, ale pšt, o tom se nemluví.

Momentálně se wyhledawa na 4megaupload.com, uloz.to, rapidlibrary.com a www.filestube.com. Kdyžtak napište jaké jiné vyhledávače používáte a já je promptně doplním.

Do budoucna bych chtěl zavést možnost dávkového hledání (to bude killer feature a věc, kvůli které jsem to celé podnikal), trochu toho Ajaxu, detailní volby vyhledávání (výběr služby nebo druhu souboru) a zpřístupnění výsledků vyhledávání jako XML nebo JSON, z čehož by se dost pravděpodobně zbláznil můj hostér, ale sranda musí bejt i kdyby na chleba nebylo a fotra věšeli!

Takže si zatím wyhledejte nějaké ty soubory nezatížené nemilosrdnou licencí, já jdu na 2048.


komentáře RSS

2 komentáře a můžete napsat další
NIGGA
2. září 2008 21:17 #324
NIGGA píše…

SKVĚLÉ !!!! BOMBA !!!! ÚŽASNÉ !!!! SLÁVA !!!! GENIÁLNÍ !!!! Ale má to jednu malou chybu… Teda trochu větší – Megauplad a Rapidlibrary chtěj pro stahování nainstalovat nějakej cool rulez a supa program, kterej mi NOD32 chytí jako nebezpečný a hodí do karantény… Takže super, ale bylo by asi dobrý zvážit jiný servery…

kaja47
3. září 2008 0:39 #325
kaja47 píše…

já nevím, ale u mě se to tváří jako že je všechno v cajku, ale mám taky linux a to je jinej svět. Tak mě napadá, že megaupload chtěl nainstalovat nějaký toolbar, ale to se obešlo, když se (u Opery) opera:config#isp|id nastavilo na MEGAUPLOAD 1.0 a potom to šlapalo. U rapidlibrary ne­vím.

Ještě nasadím prohledávání v loadingvaultu, musiclinkeru, raidrushe, nějakých torrentových trackerech a nějakou možnost vybrat si odkud to poteče. Pak to bude teprve velký (a pomalý)

Napište komentář!

 

o autorovi:

další projekty

wyhledawacz fel.log stalkr vtipy.k47.cz k47.shop Zkracovač adres stripbot

tadá

poslední články

Shooting stars
článek | 26. dubna 2017
KAMSSKSR
| 25. března 2017
I should have danced on that Astronautalis concert
hudební článek | 28. února 2017
ASCII blog
| 6. února 2017
Západní země
hudební článek | 2. ledna 2017
Russian Circles stahují kruhy
hudební článek | 7. prosince 2016

poslední komentáře

Rumové deníky
sdf | 20. května 2017
ASCII blog
Severák | 13. února 2017
Post-rocková věda
Severák | 28. ledna 2017
Sedm let post-rocku
kaja47 | 5. listopadu 2016
Sedm let post-rocku
Roman Štec | 1. listopadu 2016
Sedm let post-rocku
Anonym | 1. listopadu 2016

K47i © 2002 - 2017 K. aka Kaja47